Jak zdradziła Barbara Kurdej-Szatan, w jej nowym domu jedno z pomieszczeń zostało przeznaczone na studio nagrań, gdzie na co dzień nagrywa mąż Barbary Kurdej-Szatan – Rafał. I to właśnie w tym studio aktorka i wokalistka nagrała bardzo specjalną piosenkę - Śnieżny song, która została dedykowana Zuzi - podopiecznej Fundacji Spełnionych Marzeń. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki, która zmaga się z chorobą nowotworową. Barbara zaśpiewała na płycie razem z mężem i przyjaciółką z Teatru Roma - aktorką Agnieszką Mrozińską, która – jak się okazuje – była pomysłodawczynią tego projektu.

ZOBACZ: BARBARA KURDEJ-SZATAN Wiemy, w którym odcinku wróci do "M jak miłość"! Jak potoczą się jej losy?

Barbara Kurdej-Szatan niezwykle ucieszyła się, kiedy okazało się, że może pomóc chorej na nowotwór dziewczynce. Aktorka ma nadzieję, że nagrana przez nią piosenka sprzeda się w jak największej ilości egzemplarzy:

„Mamy nadzieję, że dzięki naszej piosence pomożemy Zuzi" – wyznała w magazynie flesz Barbara Kurdej-Szatan.

My również trzymamy za ten projekt mocno kciuki i liczymy, że fani Basi Kurde-Szatan po raz kolejny jej nie zawiodą i kupią singiel jej oraz jej męża w zaskakująco dużych ilościach. ;-)

CZYTAJ TEŻ: MARTA GAŁUSZEWSKA I MICHAŁ SZPAKzaśpiewali razem nowy singiel wokalisty. Jak sobie poradzili? [VIDEO]

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) 22 Lis, 2017 o 12:21 PST