Barbara Kurdej-Szatan traci kolejne programy w TVP? Na początku tygodnia informowaliśmy Was, że prezenterka nie pojawi się w roli prowadzącej w nowych sezonach "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Menedżer gwiazdy w rozmowie z nami przyznał, że informacje są prawdziwe, ale nie chciał komentować sprawy. Oficjalnie mówi się, że Telewizja Polska miała stwierdzić, że Kurdej-Szatan jest już na ich antenie po prostu za dużo. Teraz dochodzą do nas nowe informacje na temat kolejnego programu, którego nie poprowadzi dalej gwiazda. O jakie show chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z "Dance, dance, dance"?

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi nowej edycji "Dance, dance, dance"? Jak donosi Super Express, TVP postanowiło odebrać gwieździe również ten format, a także odsunąć ją od większości dużych imprez transmitowanych na antenie stacji. Skąd taka decyzja? Magazyn Party twierdzi, że powód zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan mógł mieć związek z jej zaangażowaniem w kwestie społeczno-polityczne. Zarządowi Telewizji Polskiej miało nie spodobać się publiczne wyrażanie poparcia aktorki dla Parady Równości czy działań prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Fanów serialu "M jak Miłość", w którym występuje Basia Kurdej-Szatan uspokajamy - aktorkę prawdopodobnie nadal będziemy mogli oglądać w kolejnych odcinkach "Emki".