Barbara Kurdej-Szatan dość długo zwlekała z publicznym ogłoszeniem swojej drugiej ciąży. Choć plotki o tym, że popularna aktorka i prezenterka telewizyjna oraz jej mąż Rafał Szatan ponownie spodziewają się dziecka, krążyły już od paru miesięcy, oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym dopiero na początku maja. Gwiazda była już wtedy w piątym miesiącu ciąży. Od tamtej pory 34-latka już nie ukrywa swoich krągłości i chwali się w mediach społecznościowych efektami ciążowych sesji zdjęciowych.

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan pokazała ciążową sesję w lesie. "Kwarantannowe zabijanie nudy"

Przyszła mama nie unika także odpowiedzi na pytania fanów o swoje samopoczucie i twierdzi, że czuje się "wspaniale". Do tej pory jedyną niewiadomą była więc płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? W końcu poznaliśmy już odpowiedź i na to pytanie.

Płeć drugiego dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Jak udało się ustalić redakcji serwisu Pudelek.pl, Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan wkrótce przywitają na świecie swojego pierwszego syna. To oznacza, że ośmioletnia Hania już niedługo będzie miała małego braciszka.

Ani Barbara Kurdej-Szatan, ani Rafał Szatan na razie nie skomentowali doniesień na temat płci swojego nienarodzonego dziecka.

Zobacz najnowsze zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan w ciąży w naszej GALERII.