Barbara Kurdej-Szatan jest w ósmym miesiącu ciąży i niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Chociaż plotki o jej błogosławionym stanie krążyły w mediach od paru miesięcy, na oficjalną informację od aktorki musieliśmy poczekać do maja. Od tamtej pory 34-latka nie ukrywa już swojego ciążowego brzuszka i chętnie pokazuje kolejne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zanim jeszcze Basia i Rafał Szatanowie zdradzili płeć swojego dziecka, portale plotkarskie donosiły, że na świat przyjdzie ich pierwszy synek. Teraz para potwierdziła te rewelacje.

Imię drugiego dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są rodzicami 8-letniej Hani. Jak zdradziła aktorka w rozmowie z "Plotkiem", ich gromadka powiększy się wkrótce o synka, który otrzyma tradycyjne imię. Okazuje się, że chłopiec będzie nazywał się Henryk - tak, jak nowo narodzony syn Małgorzaty i Radosława Majdanów.

- Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z "Plotkiem".

Według serwisu "Pudelek" aktorka miała już skontaktować się z Małgorzatą Rozenek i obie panie uważają sytuację za "miły zbieg okoliczności".