Barbara Kurdej-Szatan doczekała się narodzin swojego drugiego dziecka. 23 września na świat przyszedł synek aktorki, który zgodnie ze wcześniejszym zapowiedziami otrzymał imię Henryk. 34-letnia gwiazda "M jak miłość" oraz "W rytmie serca" tym samym dołączyła do grona świeżo upieczonych mam w polskim show-biznesie. W ostatnim czasie matkami zostały m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Hyży oraz Maffashion.

SPRAWDŹ: Baby shower Barbary Kurdej-Szatan. To było przyjęcie jak z bajki [FOTO]

Barbara Kurdej-Szatan urodziła syna!

Wesołą nowiną o narodzinach swojej drugiej pociechy jako pierwszy podzielił się Rafał Szatan. Mąż byłej prowadzącej "The Voice of Poland" i "Dance Dance Dance" dodał na Instagramie swoje wspólne zdjęcie z małym Heniem, pod którym od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od fanów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. 

Jesteś najpiękniejszym Prezentem! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda. Basiu, jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No... to mamy już komplet - czytamy w opisie. 

Zdjęcie synka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana znajdziecie w naszej galerii. 

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz pierwszy zostali rodzicami w 2012 roku, gdy na świat przyszła ich córka Hanna. Rok wcześniej para stanęła na ślubnym kobiercu. 

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Szatan - kim jest prywatnie?