Barbara Kurdej-Szatan urodzi lada chwila. Aktorka spodziewa się swojego drugiego dziecka i już jakiś czas temu zapowiedziała, że na świat przyjdzie jej wymarzony synek. Gwiazda planuje dać mu tradycyjne imię, które jest dosyć popularne w show-biznesie: Henryk. Przyjaciółki Kurdej-Szatan idąc za panującą modą, postanowiły na chwilę przed porodem wyprawić jej baby shower. Zdjęciami z wydarzenia pochwaliły się w mediach społecznościowych.

Baby shower Barbary Kurdej-Szatan

Baby shower Barbary Kurdej-Szatan odbył się w jednej z modnych warszawskich restauracji. Z instagramowej relacji Ady Fijał wiemy, że przyjęcie zorganizowano w ogrodzie, wśród mieniących się lampek rozświetlających przestrzeń. Przeważały dekoracje w odcieniach bieli - było dużo balonów, zdrowe przekąski, podświetlany napis "Baby", a także bezalkoholowe drinki.

- Miało być babskie spotkanie na luzie... a okazało się, że to pięknie zorganizowane przez moje przyjacióły Baby Shower. Dzięki babeczki, jesteście najlepsze na świecie! Było pięknie i magicznie, uwielbiam rozmowy z Wami. Mądre, wspierające, silne, uśmiechnięte, cudowne kobiety. Przyjaciółki - napisała na Instagramie aktorka.

Takiego baby shower śmiało mogłyby Basi pozazdrościć siostry Kardashian, znane z wystawnych przyjęć!

Zdjęcia z baby shower Barbary Kurdej-Szatan obejrzycie w naszej galerii.