Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" i zostanie twarzą Polsatu? W ostatnim czasie, stosunki między gwiazdą a Telewizją Polską, nie wydają się być najlepsze. Pisaliśmy już o tym, że stacja odebrała Kurdej-Szatan aż trzy programy, których była prowadzącą oraz odsunęła ją od większości imprez transmitowanych na antenie TVP. Zarządowi podobno nie podoba się zaangażowanie aktorki w kwestie społeczno-polityczne oraz publiczne wyrażanie poparcia dla Parady Równości. Wszystko wskazuje na to, że Jacek Kurski nową gwiazdą TVP planuje uczynić Idę Nowakowską, która niedawno została prowadzącą "Pytania na śniadanie" oraz zastąpi Kurdej-Szatan w formacie "The Voice Kids". Czy gorsze stosunki Basi z Telewizją Polską wykorzysta Polsat?

Barbara Kurdej-Szatan w "Tańcu z Gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan prowadzi zaawansowane rozmowy z władzami Polsatu. Jak donosi Flesz, gwiazda pod koniec czerwca poprowadzi jeden z letnich festiwali transmitowanych przez stację. Polsat jest poważnie zainteresowany dłuższą współpracą z Kurdej-Szatan:

"Basia gra w naszym serialu "W rytmie serca" i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie gwiazdą naszego festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadzi koncert "Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje" – zdradza magazynowi pracownik stacji.

Według informacji dwutygodnika, Kurdej-Szatan negocjuje również swój udział w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Myślicie, że uda jej się dojść do porozumienia z władzami stacji? Byłaby z pewnością jedną z największych gwiazd jesiennej edycji tanecznego show.