Barbara Kurdej-Szatan ma zarabiać aż 9 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy w trakcie pracy przy serialu "W rytmie serca". Takie wyliczenie pojawiły się przynajmniej na łamach dziennika Super Express. Jak podaje tabloid, praca nad jednym sezonem serialu trwa średnio 30 dni, co daje aktorce zysk w wysokości 270 tysięcy! O takiej stawce większość koleżanek po fachu Basi Kurdej-Szatan może jedynie pomarzyć!

Barbara Kurdej-Szatan - ile miesięcznie zarabia aktorka?

Do tej pory nakręcono już dwa sezony serialu "W rytmie serca", co finalnie dało Kurdej-Szatan zysk w wysokości pół miliona złotych! Jak podają niektóre źródła, Polsat zastanawia się nad nakręceniem trzeciego sezonu serialu. Wtedy korzystając ze statusu gwiazdy telewizji, Basia Kurdej-Szatan mogła by zapewne zażądać jeszcze większej stawki dziennej. Warto jednak pamiętać, że praca na planie „W rytmie serca” to jedynie jedna ze składowych jej comiesięcznego wynagrodzenia. Do tego dochodzą płace za udział w "M jak miłość", pracę w teatrze i udziale w kolejnych spotach sieci komórkowej Play. A ta sieć nie od dziś słynie z sowitych wynagrodzeń dla swoich ambasadorów.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Basia Kurdej-Szatan nie musi się martwić o swoją stabilność finansową. Ani o kolejne angaże - w końcu od lat jest ulubioną aktorką Polaków, co potwierdzają kolejne Telekamery na jej koncie. Naturalność, poczucie humoru i niewątpliwy urok osobisty Kurdej-Szatan zjednały jej miliony fanów.

Myślicie, że faktycznie Basia zarabia aż tyle, ile sugeruje Super Express?

 

Post udostępniony przez Barbara Kurdej Szatan (@barbara.kurdejszatan) Lip 12, 2015 o 12:41 PDT