Barbara Kurdej-Szatan od niemal czterech lat gra w serialu "M jak miłość" ukochaną policjanta Tomka Chodakowskiego, a od niedawna – jego żonę. Co jednak stanie się z jej bohaterką po tym, jak Tomek odejdzie? Basia zdradziła kilka tajników rozwiązań scenariuszowych, które zaproponowano jej bohaterce. Opowiedziała o nich na łamach tygodnika „Party”.

ZOBACZ TEŻ: M JAK MIŁOŚĆ Tomek upozorował własną śmierć? Wiemy co wydarzy się w kolejnych odcinkach!

 

Co zatem stanie się z graną przez Barbarę Kurdej-SzatanJoanną Chodakowską?

„Joanna po śmierci Tomka postanowi sobie, że nie będzie płakać, że musi być silna dla dzieci. Ale będzie jej strasznie trudno. Stres będzie ją niszczył od środka. W końcu wszyscy bliscy zaczną ją nakłaniać do tego, żeby wyjechała i zmieniła otoczenie. Joanna nie będzie chciała, ale w końcu Wojtuś ją poprosi, żeby wyjechali, bo wszystko przypomina mu tatę. To ją przekona i Asia na jakiś czas zniknie, z całą rodziną wyjedzie na długie wakacje.”

A skąd pomysł na takie właśnie poprowadzenie dalszych losów bohaterki?

„Ta przerwa w jej wątku wynika też z tego, że kiedy graliśmy scenę śmierci Tomka, to zmarł pan Witold Pyrkosz i stało się jasne, że grana przez niego postać też umrze. W serialu wszyscy będą ich opłakiwać, więc scenarzyści uznali, że nie należy pokazywać przygnębionej po stracie męża Asi, bo tyle smutku to dla widza za dużo. Poza tym sama poprosiłam o to, by na jakiś czas skrócić mój wątek w „M jak miłość” ze względu na próby do nowego musicalu „Chicago” w Teatrze Variete i zdjęcia do nowego serialu „W rytmie serca”.”

BasiaKurdej-Szatan (32) nie bywała ostatnio zbyt często na planie serialu "M jak miłość". Wróci na niego dopiero teraz, we wrześniu. Docelowo jej wątek w "M jak Miłość" będzie okrojony i nawet jak wróci na nagranie kolejnego sezonu, nie będzie zbyt często pojawiać się na ekranie.

Będziecie tęsknić za serialową rolą Barbary Kurdej-Szatan? Czy w to miejsce zaczniecie oglądać nowy serial z jej udziałem, czyli „W rytmie serca”?

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan z mężem w pięknej sesji dla magazynu "Gala" [ZDJĘCIA]