Fani serialu "M jak miłość" zastanawiają się, jak po śmierci Tomka, granego w produkcji przez Andrzeja Młynarczyka, potoczą się losy jego żony Joasi, w którą wciela się właśnie Barbara Kurdej-Szatan. Co stanie się z jej bohaterką? Jak serialowe alter-ego Kurdej-Szatan poradzi sobie ze śmiercią Tomka? A przede wszystkim, czy postać grana przez aktorkę na dobre zniknie z "M jak miłość"? Odpowiedzi na te pytania poszukali dziennikarze Super Expressu.

Jak donoszą producencki serialu, już niedługo po raz ostatni na ekranie zobaczymy serialowego Lucjana Mostowiaka, granego przez zmarłego Witolda Pyrkosza. To jednak nie jedyna śmierć, która wydarzy się w serialu. Olbrzymie emocje wywoła zapewne także śmierć Tomka Chodakowskiego. Jak z odejściem ukochanego poradzi sobie Joanna Chodakowska? Czy postać Basi usunie się w serialu w cień?

ZOBACZ: BASIA KURDEJ-SZATAN W nowej produkcji Polsatu! Co na to władze TVP? Kogo zagra w serialu "W rytmie serca"? [WIDEO]

Według doniesień Super Expressu, po śmierci Tomka, Joasia wraz z dziećmi wyjedzie za granicę. Ta zapowiada przynajmniej anonimowy informator:

„Grana przez Basię Joanna bardzo będzie przeżywała śmierć męża. W serialu byłoby jednak za dużo żałoby po utracie bliskich, wystarczą przecież Mostowiakowie, dlatego Joanna wraz z dziećmi wyjedzie za granicę…”

Czy ten wyjazd to zapowiedź kompletnego odizolowania Kurdej-Szatan od reszty obsady serialu? Czyżby rola Basi miała zostać tak bardzo ograniczona z racji na fakt, że niedawno zdecydowała się na współpracę z konkurencyjnym Polsatem?

SE informuje, że aktorka już od miesiąca nie pojawia się na planie serialu "M jak miłość". Jednak ani produkcja, ani sama Basia Kurdej-Szatan nie zdradzają, czy aktorka planuje wrócić na plan zdjęciowy serialu. Póki co sympatyczna blondynka z reklam Playa pracuje przy pierwszej transzy serialu Polsatu "W rytmie serca".

Myślicie, że to właśnie z racji na udział w tej produkcji Basia będzie musiała zniknąć z obsady „M jak miłość”…?