Barbara Kurdej-Szatan nie wystąpi ponownie w roli prowadzącej "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Informacja o tym, że aktorka i prezenterka nie pojawi się w nowych sezonach popularnych programów muzycznych telewizyjnej Dwójki mocno zaskoczyła widzów. Stacja miała rzekomo uznać, że było jej już nieco za dużo na antenie TVP 2.

Przypomnijmy, że Basia w tym roku została także współprowadzącą tanecznego show "Dance Dance Dance". Nie był to jednak jedyny powód. Jak donosi magazyn "Party", nagła decyzja o zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan z pracy przy muzycznych programach Dwójki miała być także podyktowana zaangażowaniem gwiazdy w kwestie społeczno-polityczne.

Zarządowi Telewizji Polskiej podobno miało się nie spodobać jej publiczne poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy, czy też ostatnio wparcie Parady Równości. Ile jest prawdy w tych sensacyjnych doniesieniach? O oficjalny komentarz w tej sprawie poprosiliśmy jej menedżera.

- Właściwie nie chcemy komentować tych doniesień w jakiś szczególny sposób. Jedyne co, to potwierdzamy informację, że faktycznie Basi nie będzie w Voicach - powiedział Dominik Borkowicz w rozmowie z Gala.pl.

Barbara Kurdej-Szatan znika z "The Voice"

Odejście Barbary Kurdej-Szatan z dwóch programów TVP 2 podobno nie oznacza jednak zupełnego rozstania ze stacją. Jak podaje "Party", ku uldze fanów, aktorka nadal będzie wcielać się w rolę Joanny Chodakowskiej w "M jak miłość".

Zobacz najnowsze zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magda Wójcik zdradza, na co przeznaczy nagrodę z "Big Brother" (TYLKO U NAS)