Baron i Julia Wieniawa zostali niedawno przyłapani w jednej z warszawskich restauracji na wspólnej kolacji. Po tym, jak zdjęcia z tego romantycznego spotkania 35-letniego trenera "The Voice Kids" i 20-letniej gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" obiegły media, błyskawicznie pojawiły się doniesienia o ich rzekomym romansie. Sami zainteresowani do tej pory jednak nie potwierdzali ani nie zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. W końcu jednak muzyk Afromental postanowił skomentować plotki na temat swojej relacji z młodą artystką. Aleksander Milwiw-Baron tłumaczy randkę z Wieniawą kwestiami czysto zawodowymi.

- Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami. Na pewno będzie to artystyczne przedsięwzięcie - powiedział w rozmowie z redaktorką przeAmbitni.pl.

Baron komentuje plotki o związku z Wieniawą

Przypomnijmy, że fani Julii Wieniawy wciąż czekają na jej debiutancką płytę. Album, którego zapowiedzią jest singiel "Nie muszę" z grudnia 2018, ma się w końcu ukazać w tym roku. Chcielibyście usłyszeć na tym krążku duet Julki z zespołem Afromental? Trzeba przyznać, że byłoby to całkiem interesujące połączenie muzyki popowej i alternatywnej.

Zobacz zdjęcia Aleksandra Milwiwa-Barona i Julii Wieniawy w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Paweł Szymański - kim jest uczestnik "The Voice Kids", który śpiewa Whitney Houston? [WIDEO]