Baron  (36) istnieje w polskim show-biznesie od wielu lat. Najpierw popularność zdobywał razem z zespołem Afromental, a potem solo, dzięki udziałowi w telewizyjnym show "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Rozpoznawalność osiągnął szybko, dzięki charakterystycznemu wizerunkowi. Długie dredy (ostatnio świecą w ciemności) sprawiają, że Barona łatwo się zapamiętuje. A ostatnio, dzięki związkowi z idolką nastolatków, aktorką i piosenkarką oraz gwiazdą naszej okładki - Julią Wieniawą, muzyk stał się jeszcze bardziej sławny. W Dzień Ojca, 23 czerwca, Baron zaskoczył wszystkich, publikując prywatną rodzinną fotografię. Pozuje na niej z tatą i bratem.

Baron rodzinnym zdjęciem pochwalił się w niedzielę wieczorem.

Adam, Piotr i Aleksander Milwiw-Baronowie - napisał na Instagramie.

Ojciec muzyka stoi w środku, po lewej widzimy Adama, jego brata, a po prawej jest Baron. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka mężczyźni... niemal w ogóle nie są do siebie podobni! Jednak po chwili da się zauważyć, że wszyscy mają ten sam, serdeczny i trochę szelmowski, uśmiech. Łączy ich też miłość do muzyki - ojciec Barona jest saksofonistą jazzowym, a brat gra w zespole Pink Freud Wojciecha Mazolewskiego. Baron ma również siostrę, Marię.

Nowe zdjęcie Barona od razu polubili m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Patricia Kazadi, Magdalena Mielcarz i Patryk Pniewski. Brakuje tylko "lajka" od Julii Wieniawy. Zapewne wynika to z tego, że gwiazda całą niedzielę spędziła na planie kolejnego projektu. Co tym razem szykuje? To się już wkrótce okaże!