Blanka Lipińska przebywa obecnie w luksusowym kurorcie w Egipcie, gdzie uprawia kitesurfing, czyli jeden z jej ulubionych sportów. Autorka "365 dni" od jakiegoś czasu zapowiadała, że do Al-Dżuny wybiera się z Baronem, ale ostatecznie okazało się, że jej ukochany został w Warszawie. Nie umknęło to uwadze fanów pary, którzy zasypali Blankę pytaniami, dlaczego urlop spędza samotnie. Jej wymijająca odpowiedź mocno ich zdziwiła.

Jak was to tak interesuje, to zapytajcie jegoGdybym ja nie poleciała, to moglibyście o to pytać mnie - odpowiedziała Blanka na pytanie, dlaczego Baron nie poleciał z nią do Egiptu. Jej wypowiedź wprawiła fanów w konsternację - zaczęli zastanawiać się, czy para jest jeszcze razem, a odpowiedzi postanowili szukać na profilu muzyka.

Baron i Blanka Lipińska przeżywają kryzys w związku?

Baron w końcu odniósł się do pytań o wyjazd do Egiptu i postanowił wyjaśnić fanom, dlaczego został w Warszawie. 

- Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie. Na wyciszenie po wielu dniach pracy i na pielęgnowanie swoich pasji. Dla jednych to sport w tropikach, dla mnie to tworzenie muzyki w moim studio. Samorealizacja jest tak samo ważna jak poczucie wolności. I w realizacji i poza nią. Dziwi mnie, że niektórzy z Was tego nie rozumieją, ale każdy żyje takim życiem, na jakie się odważy, Szukającym sensacji w tym temacie życzę owocnej samorealizacji. Twoje życie też może być kolorowe – napisał muzyk.

AKTUALIZACJA: BLANKA LIPIŃSKA I BARON rozstali się! Mamy oświadczenie autorki "365 dni" [TYLKO U NAS]