Baron i Julia Wieniawa to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Związek gitarzysty Afromental z młodszą od niego o 15 lat aktorką i piosenkarką cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. A to momentalnie przełożyło się na zarobki muzyka. Medialny potencjał trenera "The Voice Kids" szybko bowiem dostrzegli reklamodawcy i organizatorzy branżowych imprez. Muzyk może od niedawna liczyć na naprawdę gwiazdorskie stawki.

Ile zarabia Baron?

Profil Barona na Instagramie śledzi już niemal 200 tys. osób. To oznacza, że od momentu, gdy na jaw wyszedł jego związek z Julią Wieniawą, artysta zyskał ponad 50 tys. nowych obserwujących. Dzięki temu Alek może teraz negocjować znacznie wyższe stawki.

Do tej pory inkasował za odcinek "The Voice" około 7-8 tys. zł. Teraz około 10-15 tys. zł zarabia za samo jedno wyjście - ujawniła osoba zajmująca się marketingiem influencerskim w rozmowie z "Faktem".

Co ciekawe, gdy Baron i Julia Wieniawa pokazują się na salonach w dwoje, mogą zarobić znacznie więcej niż podczas samotnego wyjścia.

Julia jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd na każdej imprezie. Za takie wyjście organizatorzy płacą jej 30-50 tysięcy złotych. Jeśli pojawia się z partnerem, stawka jest wyższa, ale każde z nich negocjuje swoją osobno - cytuje specjalistę tabloid.

Zobacz najnowsze zdjęcia Barona z jego publicznych wystąpień w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: BIG BROTHER Była uczestniczka ujawnia, ile zarabia się w programie