Baron od lat był wierny jednej fryzurze. Długie brązowe dredy stały się już praktycznie jego znakiem charakterystycznym. Gitarzysta zespołu Afromental co prawda nie rozplątał kompletnie swoich dredów, ale postanowił coś zmienić. W weekend na Instagramie muzyka pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć jego nową fryzurę. Baron skrócił dość znacznie długość swoich włosów i zdecydował się na odważną koloryzację. Końcówki dredów Barona są teraz białe! Gdy tylko fotka z nową fryzurą Alka znalazła się w sieci, fani od razu zaczęli zastanawiać się, co o jego metamorfozie sądzi Julia Wieniawa.

- Yaaaassss babeeee (z ang. Tak kochanie - przyp red.) - takim entuzjastycznym okrzykiem oraz emotikonami płomienia i serduszka Julia Wieniawa skomentowała post Barona z wpisem na temat rozpoczęcia nowego sezonu koncertowego i zdjęciem nowej fryzury. Można się jedynie domyślać, że aktorka podchodzi entuzjastycznie do obydwu nowości związanych ze swoim nowym ukochanym.

Mówi się, że w przypadku kobiet zmiany w życiu idą w parze ze zmianą fryzury. Jak widać, wiosna i nowa miłość mobilizują do metamorfozy także mężczyzn. Zobacz zdjęcie Barona w nowej fryzurze w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa jest córką znanego artysty. Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?