Bartek Boruc w domu Wielkiego Brata od pierwszego dnia był duszą towarzystwa. Głośny, żywiołowy, ale jednocześnie bardzo wrażliwy 37-latek był nominowany do odejścia z programu dwa razy, ale tylko raz ze względu na największą liczbę wskazań przez pozostałych uczestników. "Blondyna" polubili też widzowie, o czym można było się przekonać czytając komentarze na jego temat w sieci. Sprawdź, co wiemy na temat finalisty pierwszej edycji "Big Brother" w TVN 7 już teraz poniżej.

Kim jest Bartek z "Big Brother" prywatnie?

Bartłomiej Boruc, podobnie jak Magda Wójcik, do domu Wielkiego Brata przyleciał z zagranicy. Razem ze swoją żoną i dwunastoletnim synem mieszka w Dublinie. Przed wyjazdem do stolicy Irlandii zmagał się z wieloma problemami. Jego matka zmarła po długiej walce z nowotworem. Ukojenia szukał w alkoholu i narkotykach, które z czasem przysłoniły mu cały świat. Ze szponów nałogu wyrwała go ukochana żona. Otwarcie przyznaje, że stał się zwolennikiem medycznej marihuany.

Kim jest Bartek z "Big Brother" zawodowo?

Bartek to artystyczna dusza: jest uzdolniony muzycznie i literacko. Sam mówi o sobie: malarz, muzyk, raper, wodzirej. W sieci można znaleźć teledyski do jego utworów nagrywanych pod pseudonimem Blondyn.

Zobacz zdjęcia Bartka z żoną i synem oraz fotki z domu Wielkiego Brata w GALERII >>