Bartek Królik został ojcem już po raz drugi. 3 lata temu również urodziła mu się córeczka. Córka muzyka jakiś czas temu wystąpiła na jego Instagramie z narysowanymi czarnymi liniami na dłoniach. To symbol osób z zespołem Downa. Jak się teraz okazuje, ten „artystyczny zabieg” nie był przypadkiem. Założyciel grupy Sistars już wtedy wiedział, że druga córeczka, na którą czeka, będzie obarczona właśnie zespołem Downa.

ZOBACZ: KLARA LEWANDOWSKA Śpioszki w arbuzy córki Lewandowskich hitem internetu! Poznaj markę i cenę

Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie dumnego taty z drugą córeczką. Przy okazji artysta zdradził, że jego pociecha ma na imię Jagoda! Od momentu, kiedy Bartek Królik zamieścił je na swoim kontem, pod fotką pojawiły się setki gratulacji. Fani gratulowali mu nie tylko szczęśliwego rozwiązania, lecz też odwagi w dzieleniu się informacją, że jego dziecko urodziło się z zespołem Downa. Od 8 lipca zdjęcie to zdobyło już ponad 2 tysiące lajków i prawie 300 komentarzy . Wśród nich przeważają te jak najbardziej pozytywne:

Gratuluję! Pięknego życia dla Małej i siły oraz radości dla Was!

Mój syn ma 2 lata co prawda inna chorobę, ale uważam, że my jako rodzice chorych dzieci zostaliśmy przez nich wybrani, buziaki dla Was i dużo siły!

Gratuluje! I jestem pewna ze dzieci z tym syndromem wybierają sobie wyjątkowych rodziców, silnych, akceptujących i kochających 2x mocniej :-)

Bartku, nawet nie wiesz jak wzruszyła mnie twoja postawa. Wielkie dzięki!!! Będziesz wspaniałym ojcem. Pozdrawiam ;-)

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń i gratulacji! Szczęśliwemu ojcu malutkiej Jagody gratulujemy drugiej pociechy i mocno trzymamy kciuki za jej zdrowy i poprawny rozwój!