Selekcja” czyli nowy film telewizyjny twórców „Policjantów i Policjantek”, który pojawi się na kanale TV4 już dziś, 23 września 2018. Film opowiada o kulisach pracy antyterrorystów. W obsadzie zobaczymy m.in. Łukasza Garlickiego, Michała Mrozka, Barbarę Kurzaj ale też wspominanego Bartka Piekarskiego. Bartek w „Selekcji” wciela się w rolę Wojtka Niedźwieckiego - młodego komandosa, który zostaje oskarżony o ostrzeganie przestępców oraz współpracę z mafią. Murem staną za nim nie tylko koledzy. Przez pryzmat pokazanej historii film opowiada o losach polskiej elity policyjnej, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego – o ludziach, którzy tam wstępują, ich motywacjach, akcjach, morderczych treningach, ale także przyjaźni i poświęceniu.

Kim jest Bartek Piekarski?

Bartek Piekarski to 22-letni aktor, który od dwóch lat mieszka w Warszawie. Bartek od zawsze wiedział, że interesuje go praca w show-biznesie. Dlatego też wziął udział w konkursie Mister Warszawy 2018 i udało mu się tam uzyskać tytuł I vice-mistera oraz tytuł Mistera Talentu za występ wokalno- instrumentalny, co finalnie dało mu awans do konkursu Mister Polski 2018.

Bartek to jednak nie to tylko młody przystojniak, lecz także uzdolniony instrumentalista. Grę na gitarze rozpoczął jeszcze w gimnazjum. W szkole średniej występował wraz z kolegami na różnych okolicznościowych wydarzeniach. Niedanowo zaczął też pobierać lekcje wokalu. Zaczął też nagrywać covery znanych przebojów w języku polskim. Dzięki tym nagraniom i pewności siebie dostał rolę w serialu Telewizji Polsat ‘’Pierwsza miłość’’. Już wiadomo, że Bartek w  tej produkcji zostanie na dłużej - jego wątek będzie rozwijany i kontynuowany.

Bartek Piekarski w serialu „Pierwsza miłość”

Bartek Piekarski w serialu ‘’Pierwsza miłość’’ gra Rudego czyli Olgierda Rychlickiego - klienta Artura Kulczyckiego granego przez Łukasza Płoszajskiego. Rudy jest piłkarzem pierwszoligowym, który ma ogromne parcie na media. Jest błyskotliwym, przystojnym chłopakiem. Szasta pieniędzmi na prawo i lewo, jeździ bardzo drogim samochodem. Posiada jednak jedną słabość - jest bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę Natalię (Kasia Sowińska). Rudy zamierza kupić jej apartament, ale jest jeden warunek, musi być pewny, że ona go nie zdradza. Czy młodemu chłopaku uda się zyskać tę pewność? O tym przekonamy się już niedługo, w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

Bartek Piekarski - Instagram

Seksowne zdjęcia Bartka Piekarskiego (w tym te z jego Instagramu - @piekarsky_music) znajdziecie w naszej GALERII--->