Bartosz G., czyli aktor znany z takich seriali, jak "Barwy szczęścia" i "Czas honoru" oraz filmów "Sala samobójców", "Płynące wieżowce" i "Kobieta sukcesu" usłyszał zarzuty prokuratorskie. Jak donosi "Super Express", Bartosz G. jest jednym z wielu celebrytów zamieszanych w aferę tzw. dilera gwiazd. W listopadzie miał zeznawać w procesie Cezarego P. w roli środka, ale ostatecznie nie dotarł na salę rozpraw, bo sam został oskarżony o posiadanie narkotyków.

- Mogę potwierdzić, iż w toku dochodzenia nadzorowanego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie w październiku 2018 r. Bartoszowi G. zostały przedstawione zarzuty. Zarzuty dotyczą posiadania przez ww. październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z "Super Expressem".

Aktor "Barw szczęścia" oskarżony za narkotyki

Bartoszowi G. grozi nawet do trzech lat więzienia. Aktor może liczyć na łagodniejszy wyrok, jeśli przyzna się do uzależnienia i podda dobrowolnemu leczeniu. W takim przypadku może liczyć na karę grzywny i rok pozbawienia wolności.

SPRAWDŹ TEŻ: DILER GWIAZD Zarzuty dla ponad 200 celebrytów - klientów Cezarego P.!