Izabela Zwierzyńska jest w ciąży! Tę aktorkę kojarzycie przede wszystkim z roli Iwony Pyrki w serialu „Barwy szczęścia” . Gwiazdę od samego początku istnienia serialu, czyli od 2007 roku, możemy podziwiać w roli Iwony. Dziś to jednak nie o jej aktorskich dokonaniach jest głośno, ale o ciąży! Izabela Zwierzyńska jest w ciąży! To będzie pierwsze dziecko aktorki.

Izabela Zwierzyńska ma 28 lat, i od dziesięciu lat mamy okazję podziwiać ją w serialu „Barwy Szczęścia”. W 2013 roku Izabela Zwierzyńska wzięła ślub. Aktorka wyszła za mąż za Stanisława Gliniewicza, swojego wieloletniego partnera. Nie jest on związany ze światem show-biznesu, ale nie stanowiło to dla nich przeszkody. Parę łączy zamiłowanie do podróży, gotowania i …spacerów z psem.

ZOBACZ: IZABELA ZWIERZYŃSKA Wzięła ślub!

Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz są małżeństwem od czterech lat. Para postanowiła poszerzyć swoją rodzinę. Izabela Zwierzyńska jest w ciąży! Aktorka wraz z mężem pojawiła się na gali kilka dni temu. Dumnie pozowała na ściance, pokazując ciążowy brzuszek. Podobno aktorka jest już w 5. miesiącu ciąży!

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy Wam, że w ciąży jest również Natalia Siwiec. To nie jedyna gwiazda która spodziewa się dziecka. Podobno Małgorzata Rozenek jest w  ciąży – fani gwiazdy zebrali na to dowody. Izabela Zwierzyńska dołącza więc do gwiazd, które już niebawem zostaną mamami!

Serdecznie gratulujemy!