Maria – w tej orli właśnie Basia Kurdej-Szatan przed laty studiowała w Warszawie medycynę i wówczas poznała Adama Żmudę. Połączył ich ognisty romans. Jednak gdy ich związek się rozpadł, Maria rzuciła studia. Teraz jest pielęgniarką w przychodni, której szefem jest dr Zych (Piotr Fronczewski). Mieszka w Kazimierzu Dolnym, gdzie zbudowała swoje nowe życie. Jednak wcale nie praca jest dla niej najważniejszym życiowym wyzwaniem. A co?

ZOBACZ: BASIA KURDEJ-SZATAN znowu kusi na Instagramie. Tym razem w seksownej bieliźnie! Jak dużo pokazała tym razem?

Najważniejszy jest dla Marii jest jej syn, 8-letni Grześ, któremu pragnie stworzyć szczęśliwy dom. Teraz miejsce w jej sercu zajmuje jednak także doktor Robert Nowakowski, który stanowi świetny materiał na ojca. Gdy w Kazimierzu pojawia się dr Adam Żmuda (Mateusz Damięcki), Maria nagle czuje się zagubiona. Zaczyna się zastanawiać czy „bezpieczny” związek z Robertem to najlepszy wybór. Jaką podejmie decyzję? I na relację z którym mężczyzną sobie pozwoli? O tym przekonacie się oglądają serial ,,W rytmie serca".

Premiera serialu zaplanowana jest na 10 września, na godzinę 20.00. Widzowie Polsatu zobaczą wówczas dwa odcinki serialu jeden po drugim. Obejrzycie je właśnie dla Basi Kurdej-Szatan? Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie z rolą rozdartej życiowymi rozterkami pielęgniarki? Bo my bardzo i na pewno nie przepuścimy premiery serialu!