Czerwień była kolorem, który podbił czerwony dywan (sic!) podczas czwartkowej ramówki Telewizji Polskiej. Na kreacje w tym kolorze zdecydowały się aż trzy czołowe gwiazdy TVP: Basia Kurdej-Szatan, Marysia Sadowska oraz Monika Zamachowska. Każda z pań miała jednak zupełnie inny pomysł na to, jak zaprezentować się w tym trudnym stylizacyjnie kolorze.

ZOBACZ: MAGDALENA OGÓREK na ramówce TVP z torebką Louis Vuitton za 9 tysięcy złotych! Pasowała jej do reszty?

Basia Kurdej-Szatan postawiła tym razem na elegancki kobiecy garnitur w rozmiarze XXL. Oversize’owy strój wyglądał na niej dość luźno. Basia dobrała jednak do niego pasek w talii, który podkreślił idealną figurę gwiazdy „M jak miłość”, „The Voice of Poland”, a teraz także serialu „W rytmie serca”.

Marysia Sadowska, która słynie z dość oryginalnego poczucia estetyki, wybrała tym razem dla siebie miks różnych odcieni czerwieni. Gwiazda połączyła czerwoną bluzkę ze spódnicą w kolorze mailowym i jak się okazuje – był to bardzo dobry krok! Szczególnie, że świeżo upieczona żona zachowała proporcje w swoim looku. Obcisłą spódnicę ołówkową zestawiła bowiem z dość luźną bluzką, która nadała lekkości całemu outfitowi. Duże brawa za srebrne szpiki i kolczyki z rozmiarze XXL!

Zupełnie inny pomysł na czerwień miała za to Monika Zamachowska, która od lat preferuje styl w klimacie typowej elegancji. Żona Zbigniewa Zamachowskiego wybrała tym razem dla siebie luźną, prostą i długą do ziemi suknię z ciekawie skrojonymi rękawami. Jak się okazuje, suknia Zamachowskiej pochodzi od Eli Piorun, która d dłuższego czasu jest ulubioną projektantką Agaty Dudy! Czyżby zatem to właśnie Pierwsza Dama podała Monice Zamachowskiej namiar na tę designerkę?

A Waszym zdaniem która gwiazda najlepiej wyglądała wczoraj w czerwieni? Basia Kurdej-Szatan, Maria Sadowska czy jednak gwiazda „Pytania na śniadanie” – Monika Zamachowska? A może Anna Samusionek lub Izabella Krzan, które czwartkowego wieczoru również sięgnęły po ten kolor? Wszystkie je znajdziesz w naszej GALERII ;-)