Basia Kurdej-Szatan w połowie lipca pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w kusym bikini. Gwiazda M jak miłość znalazła wówczas kilka dni, aby wybrać się na krótki urlop do Krakowa. I to właśnie tam skorzystała z kąpieli oraz intensywnego słońca, a zdjęciami ze swojego wypoczynku podzieliła się z fanami, którzy nie kryli zachwytu nad figurą pięknej aktorki. Mieli ku temu zresztą konkretne powody, bo Basia jest obecnie w bardzo dobrej formie! I chyba nigdy wcześniej nie wyglądała tak seksownie, nie sądzicie?

ZOBACZ: BASIA KURDEJ-SZATAN w bikini! Jeszcze nigdy nie pokazała aż tyle ciała! [ZDJĘCIA]

Na tamtych zdjęciach Basi Kurdej-Szatan widzieliśmy, że krakowski wypoczynek zdecydowanie jej służył. Gwiazda była wówczas uśmiechnięta i zadowolona oraz wyglądała na zrelaksowaną i wypoczętą. Uwagę przykuwało także jej modne bikini, we wzór biało-granatowych pasków, które podkreśliło idealne kształty aktorki.

W ten weekend Kurdej-Szatan poszła jednak o krok dalej i zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na który widzimy ją jedynie w czarnym koronkowym staniku! Gwiazda na zdjęciu nosi też okulary przeciwsłoneczne i trzyma kieliszek białego wina tak, jakby chciała wznieść toast. Największą uwagę przykuwa jednak czarna bielizna aktorki. Przyznacie, że Basia Kurdej-Szatan w czarnym, koronkowym staniku wygląda naprawdę sexy?! My nie możemy oderwać wzroku!

ZOBACZCIE, jak Basia Kurdej-Szatan pozowała z mężem "Gali" [SESJA ZDJĘCIOWA]>>