Małgorzata Rozenek i Radosław Majdanjuż po ślubie! Para w przeciwieństwie do ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka pozwoliła mediom zaglądnąć i podpatrzeć jak wyglądała ich ceremonia zaślubin.

Para pobrała się w pięknej willi pod Warszawą. Samo wesele odbyło się w ogrodzie – w wielkim białym namiocie. Wszystkie dekoracje były w odcieniach bieli, a całą salę udekorowano mnóstwem świeżych kwiatów.

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana to właśnie tutaj się pobrali i będą się bawić na weselu. Jest stylowo, elegancko i perfekcyjnie [ZDJĘCIA]

Jak wiadomo największym zainteresowaniem cieszyła się stylizacja Małgorzaty Rozenek. Gwiazda miała na sobie  srebrzystoszarą suknię wyszywaną kryształkami autorstwa projektantki Ewy Minge.Mówiono, że kreacji będzie pięć, ale ostatecznie gwiazda pokazała się w trzech.

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana tak wyglądała suknia panny młodej. Stworzyła ją Ewa Minge [EXCLUSIVE]

Jedna z nich autorstwa Ewy Minge o syrenim kroju, zdobiona srebrem i cyrkoniami  - to właśnie w niej Małgorzata Rozenek złożyła przysięgę małżeńską. Na dole kreacji znajdował się długi falbaniasty tren, który wydłużył sylwetkę gwiazdy. Suknia była szyta ręcznie, a przygotowanie jej zajęło ponad miesiąc!

Jak Małgorzata Rozenek prezentowała się w sukni ślubnej? Jak się okazuje, opinie są podzielone. Stylistka Joanna Horodyńska jest zachwycona stylizacją panny młodej. Stylistka i modelka doceniła nieszablonowy kolor sukni ślubnej, samo jej wykonanie oraz całą oprawę, czyli makijaż, fryzurę oraz buty. Również blogerka Gosia Boy doceniła wizerunek Małgorzaty Rozenek, twierdząc że jak przystało na Perfekcyjną” suknia podkreśliła jej idealną figurę.

Zobacz: Suknia ślubna Małgorzata Rozenek Joanna Horordyńska i Gosia Boy skomentowały projekt Ewy Minge. Podoba im się? [TYLKO U NAS]

Nie do końca zgadza się z tym Basia Richard, stylistka zagranicznych gwiazd w tym między innymi Seleny Gomez.Basia Richard wyznała, że faktycznie, Rozenek wybrała bardzo popularny w Hollywood krój sukien ślubnych.

Małgosia pojawiła się w sukni typu syrenka w kolorze jasnoszarym. Cała kreacja była wyszywana srebrnymi kamieniami. W mojej opinii sukienka jest bardzo kobieca i naprawdę robi wrażenie, niestety w tym przypadku gorset nie został dobrze dopasowany i nie leży idealnie i gładko w okolicach talii, co burzy kompletnie całość. Myślę, że jest to świetna opcja, która odbiega od tradycyjnej bieli wybieranej często przez panny młode. Kolor jest rzeczywiście interesujący i niebanalny, wygląda też genialnie na skórze Małgosi. Absolutnie jest to jeden z ulubionych krojów gwiazd Hollywood. Styl ten jest zdecydowanie przeznaczony dla osób wysokich, które chcą podkreślić kobiece kształty i mają świetne proporcje. Niestety, krój ten nie jest dobry dla wszystkich, nie będzie dobrze wyglądał na paniach nie za wysokich oraz o tak zwanej figurze jabłka – podkreśla wówczas bowiem opinający brzuch i talię, co ostatecznie nie prezentuje się bardzo efektowne – powiedziała dla kobieta.wp.pl 

A Wy co sądzicie o kreacji Małgorzaty Rozenek?