Nie żyje pani Basia, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda stacji TTV zmarła w poniedziałek, 12 lutego 2018. O śmierci kobiety dowiadujemy się z oficjalnego profilu show na Facebooku. Co było przyczyną śmierci sympatycznej staruszki, która komentowała programy telewizyjne? Jak donosi serwis WP, Barbara Romaniuk zginęła w tragicznym wypadku. W poniedziałek po południu potrącił ją samochód.

- Wczoraj po południu odeszła nasza ukochana Basia. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Żadne słowa nie wyrażą tego jak wspaniałą osobą była. Dziękujemy Ci Basiu za te wszystkie lata razem, zawsze będziesz w naszej pamięci. Do zobaczenia w lepszym świecie - czytamy na fanpage "Googlebox. Przed telewizorem".

ZOBACZ: ANTONI KRAUZE nie żyje. Co było przyczyną śmierci reżysera "Smoleńska"?

Pani Basia z Gogglebox w TTV nie żyje

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Pogram, w którym zwykli ludzie komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia emitowany jest od 2014 roku. Do tej pory wyprodukowano 7 serii show. Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza.

Zdjęcia pani Basi z "Gogglebox. Przed telewizorem" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>