Dwie czytelniczki "Gali" poczuły się niczym gwiazdy na Różach Gali 2016! A wszystko dzięki pięknym wizażom, które powstały dzięki marce Batiste! Joanna Golbiak i Oliwia Cabaj zostały zaproszone na Róże Gali, gdzie bawiły się do późnych godzin nocnych wraz z naszymi laureatami - Małgorzatą Kożuchowską, Andrzejem Sewerynem, Magdaleną Różczką, Margaret, Mattem Duskiem, Michałem Szpakiem i Piotrem Kraśko - oraz z innymi gwiazdami obecnymi na naszej gali. Dzięki marce Batiste, słynącej z doskonałych suchych szamponów, które dodają fryzurze świeżości i objętości, czytelniczki "Gali" nie tylko pojawiły się na Różach Gali, ale też wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej! Do stylizacji włosów czytelniczek użyto serii do stylizacji Batiste Stylist, dzięki której można utrwalać, zwiększać objętość, nadać piękne loki, połysk i przy okazji odżywić włosy.

Poznajcie bliżej nasze czytelniczki, które wzięły udział we wspólnym projekcie "Gali" i marki Batiste

Joanna Golbiak na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji, w dziale prawnym. Hobbystycznie uwielbia odkrywać nowe smaki i miejsca kulinarne z duszą, prowadzone przez pasjonatów. Jej marzeniem zawsze był śpiew, w którym się dokształcała i spełniała na lekcjach śpiewu. Drugim marzeniem było pisanie. Choć aktualnie nie ma czasu go kontynuować, to z pewnością kiedyś do tego wróci. Joanna uwielbiam też fotografię,  czuje się dobrze po obydwu stronach obiektywu.

Sesja z "Galą" i marką Batiste była kolejnym ciekawym i miłym zarazem doświadczeniem z obszaru fotografii , który uwielbiam. Stylizacja pozwoliła mi odkryć siebie na nowo i  stworzyć nowy image dotąd mi nieznany, w którym czułam się bardzo kobieco.

Sama gala Róże Gali 2016 była wyjątkowym wydarzeniem.  Obok obecności wybitnych artystów i osobowości, które miały tak ogromny wpływ na kształt życia kulturalnego w naszym kraju, przepiękna była również sama oprawa wydarzenia, zarówno muzyczna jak i dekoracyjna i estetyczna, przeplatana występami artystów."

Oliwia Cabaj jest studentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie realizuje swoje pasje związane z fotografią, malarstwem i grafiką komputerową. Od kilku lat prowadzi sklep internetowy z akcesoriami do pieczenia i gotowania bakeshop.pl. Uwielbia testować nowe restauracje i kawiarnie, fotografować jedzenie. Jest wielkim niespełnionym podróżnikiem, marzy o odwiedzeniu najmniejszych zakamarków Azji. 

Było mi bardzo miło, gdy sztab stylistów i profesjonalistów zajmował się moim wyglądem i przygotowywał na to wielkie wydarzenie, jakim były Róże Gali 2016.

Joannę i Oliwię, które dzięki marce Batiste były razem z nami na Różach Gali, sfotografowaliśmy w minimalistycznych wnętrzach salonu Eyebar,w którym można wykonać profesjonalny zabieg nitkowania brwi metodą eyebar system oraz inne zabiegi urodowe. Stylistki Eyebar zadbały o fryzury, stylizację brwi oraz makijaże naszych czytelniczek. Do stylizacji włosów posłużyła bogata gama kosmetyków Batiste.

Ten dzień był dla dziewczyn bardzo emocjonujący, musiały szybko i sprawnie przemieszczać się po całej Warszawie. Na szczęście miały na swoich telefonach aplikację mytaxi, dzięki której w mgnieniu oka mogły nie tylko zamówić przejazd, ale też od razu za niego zapłacić. Na galę Róże Gali 2016 Joanna i Oliwia pojechały dzięki aplikacji mytaxi - wysiadły z samochodów prosto na czerwony dywan!

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z sesji czytelniczek "Gali", a poniżej obejrzycie film, w którym zobaczycie, jak przygotowywały się na Róże Gali w salonie Eyebar przy ulicy Postępu 14 w Warszawie: