Pierwsze w tym rok wydarzenie z cyklu Mercure Fashion Night poprowadził Mateusz Hładki, a wśród gości wydarzenia spotkaliśmy m.in. Kasię Cerekwicką, Beatę Kozidrak, Otylię Jędrzejczak, Dorotę Gardias i siostrę Justyny Steczkowskiej - Agatę Steczkowską, która tego wieczoru pełniła podwójną rolę – ambasadorki brandu Mario Menezi i modelki podczas pokazu marki. Obecność znanych kobiet na wydarzeniu była o tyle znamienna, że pierwszą w tym roku Mercure Fashion Night zorganizowano 8. marca - w Dzień Kobiet!

Mercure Fashion Night - gdzie i kiedy?

Pokaz mody pod szyldem Mercure Fashion Night dobył się tym razem w Krakowie (Mercure Kraków Stare Miasto). Połączenie marki hotelowej Mercure i Mario Menezi nie było przypadkowe. Nowoczesność i stylowość prezentowana w ujęciu modowym to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure. Zaprezentowana 8 marca kolekcja Mario Menezi powstała specjalnie na pierwsze tegoroczne wydarzenie właśnie z serii Mercure Fashion Night. 

Gwiazdy na pokazie Mario Menezi

Wydarzenie zgromadziło blisko 200 gości – klientów, partnerów biznesowych, a także przedstawicieli Le Club AccorHotels, wyróżnionych uczestników programu lojalnościowego, media oraz gwiazdy ze świata kultury i sztuki. Naszą uwagę jak zwykle zwróciły jednak gwiazdy. Na ściance z logo hotelu przmetowały się wilebicieli marki Mario Menezi - Beata Kozidrak, Otylia Jędrzejczak, Dorota Gardias i Kasia Cerekwicka, która chętnie pozowała z głównym projektantem domu mody – Dariuszem Pieniakiem.

Która z gwiazd wyglądała tego wieczoru najlepiej? Zajrzycjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)