Beata Kozidrak i Andrzej Pietras poznali się w III Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie. Los związał ich ze sobą na początku na płaszczyźnie zawodowej: w marcu 1978 r. Pietras (o czym mało osób pamięta) - wokalista i gitarzysta - zaproponował Beacie oraz jej bratu, Jarosławowi (piosenkarzowi i gitarzyście), dołączenie do założonego przez niego zespołu. Tak narodził się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rozrywkowej, BAJM. Nazwę utworzono od pierwszych liter imion członków grupy (Beata, Andrzej, Jarosław i Marek Winiarski - kolejny gitarzysta). Z czasem Andrzej Pietras zrezygnował z bycia muzykiem na rzecz doglądania interesów zespołu i został jego menadżerem. Beata Kozidrak wyszła za mąż jeszcze przed maturą, w 1979 roku. Tak wyglądali razem na studniówce:

Ostatnio media rozpisują się na temat życia prywatnego Beaty Kozidrak. Gwiazda na początku 2015 r. ponoć wyprowadziła się z rodzinnej willi pod Lublinem. Początkowo mówiło się, że między małżonkami nagromadziło się wiele nieporozumień. Wokalistka poszukiwała nowych artystycznych ścieżek, z czym nie zgadzał się jej partner. Kozidrak potwierdziła wyprowadzkę do Warszawy w jednym z wywiadów i na koncercie w stolicy w lutym tego roku. Gwiazda wykrzyczała ze sceny, że "od niedawna jest warszawianką, ale nie słoikiem".Niedawno pochwaliła się również swoim nowym domem, który znajduje się na stołecznym Ursynowie.

Czy naprawdę po 37 latach małżeństwo Kozidrak i Pietrasa przeszło do historii? Wszystko na to wskazuje, choć do tej pory oboje plotkom konsekwentnie zaprzeczali. Oficjalna wersja głosi, że Kozidrak chciała być po prostu bliżej swojej starszej córki, Katarzyny Pietras, i jej dzieci. Jednak w maju tego roku do sądu w Lublinie wpłynął pozew rozwodowy. Para w ciągu 37 lat małżeństwa dorobiła się sporego majątku, w tym licznych nieruchomości, także poza granicami Polski. Jeśli doliczyć do tej dorobek Bajmu, sprawa może ciągnąć się bardzo długo (w związku z podziałem dóbr). Ostatnio Andrzeja Pietrasa przyłapano z młodszą koleżanką, gdy okazywali sobie czułość. To jedynie potwierdziło, że jedno z najbardziej zgodnych i udanych małżeństw w historii rodzimego show-biznesu przeszło do historii. Potwierdził to sam menadżer Bajmu, który pytany o sprawę najpierw podkreślił, że rozstaje się z Beatą Kozidrak w zgodzie, a następnie, że ich małżeństwo "było pomyłką". Sama Beata nie komentuje prasowych doniesień.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniali się z biegiem lat Andrzej Pietras i wokalistka Bajmu.

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: BEATA KOZIDRAK od zawsze szokowała. Oto najbardziej kontrowersyjne stylizacje gwiazdy