Dzisiejszego wieczoru Beata Kozidrak ponownie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami.  Wokalistka bardzo lubi wracać na taneczny parkiet programu, choćby po to by zaśpiewać na żywo kolejny przebój. Dokładnie tak samo będzie i teraz. Czy jednak gwiazda da się namówić także na występ taneczny podczas show?

 

Tego nie potwierdzono. Pewne jest za to, że wokalistka bardzo cieszy się na swój występ w TzG:

Jest mi bardzo miło, że ponownie otrzymałam zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami” Tym razem wystąpię z drugim singlem z płyty B3 "Upiłam się Tobą". Towarzyszyć mi będzie niezwykła orkiestra Tomasza Szymusia.

Przy okazji kolejnej wizyty Beaty w programie trudno nie zapytać też, czy jest szansa na jej regularny, taneczny udział w Tańcu z Gwiazdami? W końcu Polsat na pewno przygotuje jego kolejne edycje.  Wokalistka rozwiewa jednak wątpliwości na temat potencjalnego udziału w show:

Scena „Tańca z Gwiazdami” to miejsce gdzie spotkają się dwie sztuki - muzyka i taniec. Jest to niezwykle przeżycie dla artysty. Natomiast jako że mam rock'n'rollową duszę, zawsze bliższa mi będzie improwizacja na scenie, więc uczestnictwo w programie nie jest możliwe.

No cóż, zagorzałym fanom Beaty nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się jej muzyczną obecnością podczas kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami. Co ciekawe, producenci show przygotowali dzisiejszego wieczoru znacznie więcej niespodzianek dla widzów formatu... Ten już dziś o 20.05 na antenie telewizji Polsat. Będzie oglądać?

 

 

Zobacz: Beata Kozidrak na planie nowego klipu "Upiłam Się Tobą". Wygląda rewelacyjnie! [DUŻO ZDJĘĆ]