Kryzys w małżeństwie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

O kryzysie w małżeństwie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa plotkowało się od ponad roku. Wtedy gwiazda wyprowadziła się z willi pod Lublinem do Warszawy. Pretekstem miało być nagrywanie solowej płyty i inna wizja artystyczna albumu od tej, którą forsował mąż gwiazdy. 

Nieoficjalnie plotkowano, że między małżonkami narosło wiele nieporozumień i liderka Bajmu zdecydowała się zakończyć ich trwające 37 lat małżeństwo.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak i Andrzej Pietras To koniec ich małżeństwa. Zobacz historię 37-letniej miłości pary

Choć początkowo wszystkiemu zaprzeczali, z czasem stało się jasne, że gwiazdorski związek przeszedł do historii. Beata Kozidrak kupiła nawet wart 2 miliony złotych dom pod Warszawą.

W ostatnim wywiadzie, promującym jej najnowszy singiel Upiłam się Tobą wokalistka Bajmu potwierdziła, że zarówno ona, jak i Andrzej Pietras stworzyli już nowe związki. W audycji Zet na punkcie muzykiMarcina Wojciechowskiego zdradziła:

Ja powiem jedno, ja jestem bardzo szczęśliwą osobą. 

Czyli wszystko pod kontrolą?

Wszystko pod kontrolą i... moje życie się zmienia i... jestem zakochana. Mój mąż jest zakochany - były mąż. Więc jest wszystko fajnie. 

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Dziś w Lublinie odbyła się pierwsza i - jak potwierdza nasz informator - jedyna rozprawa rozwodowa gwiazdy.

Na rozprawę przyszła jedynie Beata. Jej mąż nie był obecny w sądzie. Gwieździe dopisywał dobry humor, uśmiech nie schodził z jej twarzy. Rozprawa trwała zaledwie 10 minut. Decyzja zapadła i Beata oraz Andrzej są już po rozwodzie! - podkreśla nasze źródło. 

Nowy związek Beaty Kozidrak - kim jest jej partner?

Wszystko wskazuje zatem na to, że albo małżonkowie ustalili kwestie odnośnie do ogromnego majątku już wcześniej, albo zamierzają uczynić to bez udziału sądu w najbliższym czasie. A Beata Kozidrak jest już szczęśliwa w nowym związku i kwitnie u boku ukochanego, który - jak donoszą media - jest ponoć majętnym biznesmenem pochodzącym z Warszawy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak emanuje seksapilem u boku nowego mężczyzny. Zobacz jej niesamowitą przemianę [ZDJĘCIA]