Beata Kozidrak (56) wprawiła wszystkich w osłupienie, gdy wyznała w poniedziałek wieczorem, że zarówno ona, jak i jej mąż Andrzej Pietras, są w nowych związkach. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka Bajmu i menadżer zespołu rozstali się bez darcia kotów i wzajemnych pretensji. I prawdopodobnie są już po rozwodzie.

Co prawda były mąż Beaty Kozidrak w jednym z wywiadów powiedział, że "to małżeństwo było pomyłką", ale w innym stwierdził, że jednak "rozstają się w zgodzie". O tym, co naprawdę się między nimi wydarzyło, wiedzą tylko Beata i Andrzej. Niemniej jednak wiadomość zelektryzowała fanów zespołu Bajm i media, gdyż Kozidrak i Pietras byli w związku małżeńskim aż 37 lat!

Teraz trwają spekulacje, kim jest nowy wybranek Kozidrak. Ponoć to majętny biznesmen z Warszawy. Diwa póki co nie zamierza jednak pokazywać się z nim publicznie, ani szerzej komentować plotek.

Oliwy do ognia dolewa również tytuł nowego singla Beaty Kozidrak - "Upiłam się tobą". Nie brakuje głosów, że piosenka jest dedykowana właśnie mężczyźnie, który niedawno pojawił się w jej życiu.

Beata Kozidrak poinformowała fanów na Facebooku, że właśnie ukończyła zdjęcia do wideoklipu. Z kolei fryzjer gwiazdy - Kajetan Góra - na Instagramie zamieścił zdjęcie z planu. Wokalistka Bajmu ma na nim długie rozpuszczone i wyprostowane włosy! Wydaje się również, że odrobinę je skróciła i zmieniła odcień na platynowy blond. My myśleliśmy początkowo, że to... Doda! Z nią również współpracuje Kajetan Góra.

Jak oceniacie metamorfozę Beaty Kozidrak? Korzystna? 

W naszej galerii prezentujemy również okładkę singla i dwa zdjęcia z planu teledysku.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: To koniec małżeństwa Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Zobacz historię 37-letniej miłości pary