Dla Beaty Kozidrak ten rok jest przełomowy. Choć o kryzysie w jej związku z Andrzejem Pietrasem plotkowano już od roku, dopiero w tym miesiącu oficjalnie potwierdziła, że jej małżeństwo dobiegło końca. Co więcej na antenie Radia Zet zdradziła również, że jest szczęśliwie zakochana, podobnie jak jej były mąż.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak potwierdziła nowy związek i rozwód: Jestem zakochana. Mój były mąż również

Zmiany w życiu uczuciowym zaowocowały tymi na polu zawodowym. Pierwszym singlem zwiastującym nowy, solowy album wokalistki Bajmu była piosenka "Bingo". Drugim, który ukazał się właśnie w tym miesiącu, jest utwór o wymownym tytule "Upiłam się Tobą". Wczoraj wieczorem odbył się specjalny pokaz przedpremierowy wideoklipu, zaś dzisiaj teledysk trafił już oficjalnie do sieci.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak na planie nowego klipu "Upiłam Się Tobą". Wygląda rewelacyjnie! [DUŻO ZDJĘĆ]

Beata Kozidrak przy okazji premiery zaprezentował również nową fryzurę. W klipie udokumentowano, jak... ścina swoje długie blond włosy!

Fryzura to wariacja na temat najmodniejszego w tym sezonie long boba. Na taką samą metamorfozę zdecydowała się ostatnio Victoria Beckham. Za tę niespodziewaną przemianę Beaty Kozidrak jest odpowiedzialny znany fryzjer gwiazd, Kajetan Góra. 

Jak oceniacie ten odważny krok? Fani wokalistki i obserwatorzy są metamorfozą gwiazdy zachwyceni podkreślając, że dzięki takiemu zabiegowi Beata Kozidrak wizualnie odmłodniała.

Poniżej możecie zobaczyć nowy klip wokalistki Bajmu.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak i Andrzej Pietras To koniec ich małżeństwa. Zobacz historię 37-letniej miłości pary