Beata Kozidrak na ten ważny dla niej, sopocki wieczór przygotowała trzy stylizacje. Najpierw, jeszcze przed występem, gwiazda pozowała fotoreporterom w czarnej bluzce i miniówce oraz skórzanej ramonesce. Beata wyglądała w tym zestawieniu niezwykle rockowo. Nie zdecydowała się jednak na ten look, kiedy wychodziła na scenę. Przed wyjściem do publiczności przebrała się po raz pierwszy.

Podczas wykonywania swoich największych przebojów gwiazda pokazała się na scenie Opery Leśnej w nieco łagodniejszym wydaniu: długich spodniach w cekiny oraz szarej tunice w kwiecisty wzór. Fani Beaty byli zachwyceni jej występem. Mimo to gwiazda postanowiła przebrać się po raz kolejny.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK na SuperHit Festiwal porwał publiczność swoim eurowizyjnym hitem! Fani zachwyceni!

Kiedy na koniec wieczoru po raz kolejny wyszła do fotoreporterów, znów wyglądała inaczej! Tym razem Kozidrak miała na sobie ciemno różowe spodnie oraz białą, jedwabną bluzkę w lekkie, wiosenne wzory. Tą stylizacją Beata podkreśliła swoją romantyczną naturę.

Wszystkie stylizacje gwiazdy pochodzą od marki Mario Menezi, z którą Beata Kozidrak ostatnio ściśle współpracuje. Swoje stroje wokalistka uzupełniła zaś biżuterią ZoZo Design.

Sopocka publiczność na koniec występu zgotowała Beacie Kozidrak gorącą owacje na stojąco. My bijemy brawo za jej modowe wyczucie, klasę i styl!

CZYTAJ TEŻ: AGNIESZKA CHYLIŃSKA na SuperHit Festiwal chuda jak nigdy! Znowu straciła na wadze?

A w która z tych trzech stylizacji Beaty podobała Wam się najbardziej?