Beata Kozidrak (56) właśnie rozpoczęła nową trasę koncertową - B3 Exclusive, promującą jej najnowszą solową płytę. 3 lutego Kozidrak zagrała pierwszy koncert w ramach trasy. Odbył się on w jej rodzinnym Lublinie. Na koncercie przed wielką publicznością Beata zaprezentowała się m.in. w długiej złotej i krótkiej czarnej sukience. Obie stylizacje były eleganckie, kobiece i stonowane. Wpisują się też w nowy, odświeżony wizerunek artystki. Zobaczcie, jak prezentowała się Kozidrak, zaglądając do naszej GALERII

Jak czytamy w informacji prasowej, Beata Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się szczególnie wyjątkowo, a zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego, jak sama mówi, inspiracje zbierała przez całe życie.

Beata Kozidrak w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej zabierze fanów w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - Nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości, w której artystka poza swoimi przebojami zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje. Kolejne koncerty Kozidrak w ramach B3 Exclusive odbędą się m.in. w Warszawie (15 lutego), Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Cały harmonogram znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Beata Kozidrak o nowym partnerze: On nie jest od pokazywania!

Na koncercie w Lublinie Beata Kozidrak miała na sobie długą złotą suknię uszytą z cekinów od polskiej marki Mario Menezi. Kreacja podkreśliła kobiecą seksowna figurę gwiazdy. Z kolei czarna połyskująca sukienka mini, która odsłoniła zgrabne nogi Kozidrak, to projekt Anny Cichosz. W której stylizacji Beata podoba Wam się bardziej?

Polecamy także nasz ekskluzywny wywiad wideo z Beatą Kozidrak w programie Gala Studio: