Beata Kozidrak postanowiła w tym roku zrewolucjonizować swoje życie. Po prawie 40 latach małżeństwa rozwiodła się w lipcu z Andrzejem Pietrasem, ku zaskoczeniu fanów i mediów. Jak jednak podkreśliła w jednym z wywiadów, czuje się szczęśliwa i spełniona, zaś przy jej boku pojawił się nowy mężczyzna, z którym piosenkarka układa sobie życie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak potwierdziła nowy związek i rozwód: Jestem zakochana. Mój były mąż również

To dla Beaty Kozidrak wyjątkowy rok także z innego powodu: po raz pierwszy gwiazda zdecydowała się wydać w pełni autorską płytę, nad której kształtem czuwa jedynie ona sama, oczywiście wraz z producentami i muzykami. Zwiastunem krążka są piosenki Bingo (która premierę miała a styczniu tego roku) oraz wakacyjna w swym wydźwięku kompozycja Upiłam się tobą, która już podbija wszystkie listy przebojów w kraju.

Ostatnio wokalistka Bajmu wybrała się do Szwecji, aby odpocząć od medialnego szumu i błysku fleszy. Gwiazda napisała na swoim Facebooku:

Kilka dni oddechu...
Teraz płynę... z przyjaciółką na Vaxholm w Szwecji <3 
A Wy jak spędzacie czas? 

Beata Kozidrak pochwaliła się na Instagrami zdjęciem z jacuzzi! Piosenkarka pozuje w kostiumie kąpielowym, zaś w ręce trzyma kieliszek wina. Fani gwiazdy byli zachwyceni.

Rozentuzjazmowani pisali pod fotografią:

Piękność! Super Beata, tak trzymaj. Zdrówko, piękna

Jak podoba wam się wokalistka Bajmu w mniej oficjalnym wydaniu?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak emanuje seksapilem u boku nowego mężczyzny. Zobacz jej niesamowitą przemianę [ZDJĘCIA]