Beata Kozidrak unika błysku fleszy i pozowania na ściankach. Woli skupiać się na zobowiązaniach zawodowych - należy do gwiazd, które z powodzeniem od lat koncertują w całej Polsce. W zeszłym roku - nieco wbrew swojej woli - stała się bohaterką tabloidów i portali plotkarskich, które twierdziły, że artystka rozstała się z mężem, Andrzejem Pietrasem.

Prawdą jest, że Beata Kozidrak przeprowadziła się w zeszłym roku do Warszawy i kupiła dom w jednej z dzielnic. Wszystko po to, aby być bliżej córki Katarzyny i jej rodziny oraz by mieć większe możliwości przy pracy nad kolejną solową płytą, którą promuje singiel "Bingo".

Ostatnio gwiazda założyła konto na Instagramie, na którym zamieszcza zdjęcia z koncertów, studia nagraniowego oraz te dokumentujące jej prywatne życie. Jedno z nich jest wyjątkowe, gdyż gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy związanej z nowym miejscem zamieszkania. Stoi w drzwiach, które prowadzą do ogrodu, który otacza luksusową willę.

"W moim ogrodzie zawitała wiosna  w sercu rownież! Dlatego nie tracę czasu.. jestem w studiu i nagrywam dla Was płytę " - podpisała fotografię diwa.

Wygląda na to, że artystka zadomowiła się w swoim domu pod Warszawą i ukończyła wszystkie prace remontowe z nim związane. Teraz czas na dopięcie prac związanych z wydaniem nowej płyty!

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: BEATA KOZIDRAK rusza w trasę koncertową!