Ostatnio media rozpisują się na temat życia osobistego jednej z najbardziej popularnych polskich wokalistek, Beaty Kozidrak. Gwiazda na początku 2015 r. wyprowadziła się z rodzinnej willi pod Lublinem. Początkowo mówiło się, że między małżonkami nagromadziło się wiele nieporozumień. Piosenkarka poszukiwała nowych artystycznych ścieżek, z czym nie zgadzał się jej partner. Kozidrak potwierdziła wyprowadzkę do Warszawy w jednym z wywiadów i na koncercie w stolicy w lutym tego roku. Gwiazda wykrzyczała ze sceny, że "od niedawna jest warszawianką, ale nie słoikiem".Niedawno pochwaliła się również swoim nowym domem, który znajduje się na stołecznym Ursynowie.

Czy naprawdę po 37 latach małżeństwo Kozidrak i Pietrasa przeszło do historii? Wszystko na to wskazuje, choć do tej pory oboje plotkom konsekwentnie zaprzeczali. Ostatnio Andrzeja Pietrasa przyłapano z młodszą koleżanką, gdy okazywali sobie czułość. To jedynie potwierdziło, że jedno z najbardziej zgodnych i udanych małżeństw w historii rodzimego show-biznesu przeszło do historii. Potwierdził to sam menadżer Bajmu, który pytany o sprawę najpierw podkreślił, że rozstaje się z Beatą Kozidrak w zgodzie, a następnie, że ich małżeństwo "było pomyłką".

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak i Andrzej Pietras To koniec ich małżeństwa. Zobacz historię 37-letniej miłości pary

Beata Kozidrak po długim czasie postanowiła skomentować plotki dotyczące swojego życia osobistego. Wokalistka Bajmu w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim w audycji "ZET na punkcie muzyki" (gdzie promowała swój najnowszy singiel "Upiłam się Tobą" wyznała, że... jest zakochana! I to nie w Andrzeju Pietrasie. Mało tego - okazuje się, że para może być już dawno po rozwodzie. 

Ja powiem jedno, ja jestem bardzo szczęśliwą osobą. 

Czyli wszystko pod kontrolą?

Wszystko pod kontrolą i... moje życie się zmienia i... jestem zakochana. Mój mąż jest zakochany - były mąż. Więc jest wszystko fajnie. 

Czyli nie czekałaś za długo? Jest to jakaś nowa fajna relacja już? 

Nic nie mogę powiedzieć (śmiech). 

Ale właśnie powiedziałaś!

Muzyka jest teraz dla mnie najważniejsza. Rodzina. Mam mnóstwo w sobie energii pozytywnej. Być może jest to spowodowane tymi wspaniałymi koncertami, na które przychodzi po prostu tłum fantastycznych ludzi, trasa "Bingo" jest niezwykła. Zapełniamy stadiony. Ostatnio w Sosnowcu przyszło 20 tysięcy ludzi. Jak śpiewali "Bingo", to dreszcze miałam. To jest coś niebywałego. Po prostu bardzo z całego serca dziękuję, bo to dodaje takiej energii... Chce się tworzyć, chce się kreować polską muzykę, bo myślę, że mało jest świeżości. Nowa płyta będzie naprawdę myślę wypełniona piękną muzyką, mądrymi tekstami, a przede wszystkim w warstwie produkcyjnej będzie bardzo nowoczesna. 

Z naszych informacji wynika, że rozwód pary mógł odbyć się jeszcze w zeszłym roku. Ponoć małżonkowie nie mieli problemów z podziałem majątku.

Na nowej ścieżce artystycznej i w życiu osobistym życzymy Beacie Kozidrak wszystkiego dobrego! :)

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: BEATA KOZIDRAK od zawsze szokowała. Oto najbardziej kontrowersyjne stylizacje gwiazdy