Beata Kozidrak w niezwykle wzruszających słowach pożegnała swojego brata, Jarosława Kozidraka, po tym, jak się okazało, że zmarł on w nie do końca jasnych okolicznościach. "Kochany bracie, pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom” - napisała na swoim Instagramie. Jarosław Kozidrak był współzałożycielem i autorem pierwszych hitów zespołu Bajm. Prokuratura Rejonowa w Lublinie wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Podejrzanym ma być mężczyzna, który spędzał czas z Jarosławem Kozidrakiem, kiedy ten nagle się źle się poczuł i na miejsce zdarzenia musiała zostać wezwana karetka.

Jak podawały osoby z kręgu gwiazdy, Beata Kozidrak była załamana po tym, jak otrzymała wiadomość o śmierci brata. Czy z racji na stan olbrzymiego smutku zdecydowała się przerwać jubileuszową trasę koncertową zespołu Bajm?

"Wszyscy jesteśmy w głębokiej żałobie. Będziemy informować fanów na bieżąco na Facebooku. Na dzień dzisiejszy raczej nie przewidujemy wielkich zmian" – wyjaśniała na łamach magazynu "Party" Andrzej Pietras, menadżer zespołu Bajm.

Wszystko wskazuje zatem na to, że zespół Bajm, który świętuje w tym roku 40-lecie obecności na scenie, zagra kolejne swoje koncerty zgodnie z harmonogramem. Pełną listę występów Beaty Kozidrak i jej zespołu znajdziecie na stronie bajm.pl.