Czyżby Beata Kozidrak zamierzała spędzić święta ze swoim byłym mężem Andrzejem Pietrasem? Byłoby to o tyle zaskakujące, że jakiś czas temu wokalistka i jej wieloletni partner podjęli decyzję o rozstaniu. W ich relacji podobno już od dawna nie działo się najlepiej. Co najmniej od roku plotkowano o kryzysie w związku pary. Teraz jednak najwyraźniej szykuje się odwilż w ich relacjach. Para postanowiła bowiem spędzić święta Bożego Narodzenia razem. Skąd ta decyzja?

ZOBACZ: BEATA KOZIDRAK "Nigdy nie zostałam zdradzona, byliśmy w separacji" [WYWIAD WIDEO]

Jak się okazuje, Beata Kozidrak i jej były mąż podjęli taką decyzję uwagi na dobro córek. Tę zaskakującą informację podał dziennik Super Express. Jak donosi gazeta, tegoroczna Wigilia rodziny Kozidraków obędzie w nowym domu Beaty pod Warszawą. Rodzina postanowiła nie jechać w tym roku na święta do domu piosenkarki pod Lublinem. Ponadto Beata zdecydowała się zaprosić na święta byłego męża, z którym od rozstania ma chłodne relacje, ponieważ nie chce psuć córkom i wnukom dobrych relacji z ich ojcem i dziadkiem.

CZYTAJ KONIECZNIE: BEATA KOZIDRAK już po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. Rozprawa trwała zaledwie 10 minut [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że piosenkarka doskonale rozumie, że Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, w którym rodzina powinna być blisko siebie, niezależnie do tego, przez jakie kryzysy przechodziła w mijającym roku.

POLECAMY: BEATA KOZIDRAK Promuje kolejny teledysk i świetną figurę

Dlaczego jednak w tym roku rodzina Kozidrak nie wybierze się do Lublina, gdzie gwiazda ma rodzinny dom. Czyżby wokalistka chciała uniknąć konfrontacji członków jej rodziny z mężem, z którym dopiero co się rozwiodła?

Tymczasem zobaczcie, co o byłym mężu Beata powiedziała nam podczas wywiadu dla Gala Studio: