Beata Kozidrak oraz zespół Bajm goszczą na okładce nowej "Gali". W magazynie znalazł się obszerny wywiad z wokalistką oraz sesja zespołu, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie. Kozidrak ostatnio była ulubienicą plotkarskich mediów. Komentowano najpierw jej rozstanie, a potem rozwód z mężem, Andrzejem Pietrasem, a także plotkowano o jej nowym związku. Choć publikacji ukazywało się naprawdę sporo, Kozidrak nie wydawała specjalnych oświadzczeń ani nie zawracała sobie nimi specjalnie głowy. Nigdy się tym nie przejmowałam - mówi Beata w Gali. - Nie da się walczyć z kłamstwem. Zwłaszcza jeśli ktoś żywi się sensacją i sztucznie ją nakręca. Choć media sugerowały, że Kozidrak i Pietras nie dogadują się najlepiej po rozwodzie, okazuje się, że jest zupełnie inaczej! Wspólnie pracujemy nad jubileuszem Bajmu, wieloma innymi koncertami i projektami. Wspieramy się i jest to bardzo kreatywna współpraca. Więcej o relacjach Kozidrak z byłym mężem, o jej miłości do córek i wnuków, a także o 40 latach spędzonych na scenie przeczytasz w nowej "Gali". A najciekawsze fragmenty wywiadu prezentujemy PONIŻEJ:

 

Beata Kozidrak w "Gali"

- o związkach:

W związku ważne są trzy ogniwa: przyjaźń, miłość i seks. Jeśli możesz sobie pozwolić przy partnerze na łzy, a jednocześnie świetnie dogadujecie się w łóżku i lubicie spędzać ze sobą czas, to nie ma nic piękniejszego. Ważne też, by nie był zazdrosny o sukcesy, nie konkurował.

- o córkach: byłym mężu, Andrzeju Pietrasie:

Bardzo mnie wspierały podczas medialnego rozwodu z Andrzejem.  Nie chcieliśmy tego nagłaśniać, a mimo to staliśmy się bohaterami masowej wyobraźni. To doświadczenie mnie wzmocniło.

- o byłym mężu, Andrzeju Pietrasie:

Wspólnie pracujemy nad jubileuszem Bajmu, wieloma innymi koncertami  i projektami. Wspieramy się i jest to bardzo kreatywna współpraca. Udało nam się stworzyć zespół, który już mocno wpisał się w historię muzyki rozrywkowej.

- o dwóch dekadach na scenie muzycznej:

Wielu znakomitych artystów nie udźwignęło sukcesu, uciekli w używki. Ja też przeżywałam chwile załamania. Na szczęście miałam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, rodzinę, którzy ściągali mnie na ziemię. To duże szczęście móc po koncercie wrócić  do domu, gdzie czekają na ciebie mąż  i dwie córki, a nie spędzić samotnie noc w hotelu

Cała rozmowa z Beatą Kozidrak oraz sesja zespołu Bajm w nowej "Gali". Numer w sprzedaży od poniedziałku, 4 czerwca