Beata Kozidrak i Andrzej Pietras od ponad 30 lat tworzą jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Gwiazda i jej menadżer umiejętnie łączą życie rodzinne z pracą. A przynajmniej tak mogło się do niedawna wydawać!

Jak donosi bowiem magazyn "Na Żywo", ostatnio w małżeństwie Pietrasów nie dzieje się najlepiej. Wokalistka zdecydowała się ponoć nawet... na wyprowadzkę z domu!

- Bywa, że walczą ze sobą jak prawdziwe włoskie małżeństwo. Po rozłące z Beatą Andrzej na pewno złagodnieje. Choć się kochają, oboje, czasem muszą od siebie odpocząć - zdradził znajomy Beaty Kozidrak.

Okazuje się jednak, że prawda może być nieco inna. Jak udało się dowiedzieć redakcji Gala.pl, gwiazda rzeczywiście przeprowadziła się ostatnio ze swojej willi w Lublinie do Warszawy, ale wcale nie ma to związku z kryzysem w jej małżeństwie!

- Beata przeniosła się na jakiś czas do Warszawy, żeby pomóc córce w opiece nad wnukiem - zdradził nam znajomy Kozidrak. - Beata nagrywa też w stolicy nową płytę, więc kłopotliwe byłoby dla niej dojeżdżanie kilka razy w tygodniu z Lublina.

Cóż, musimy przyznać, że takie tłumaczenie przyjęliśmy z wielką ulgą!

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak - Ile zarobiła w sylwestra?