Ten rok dla Beaty Kozidrak zapowiada się niezwykle intensywnie i to nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. O kryzysie w związku piosenkarki mówiono od dawna, ale dopiero w tym roku gwiazda potwierdziła, że jej prawie 40-letnie małżeństwo z Andrzejem Pietrasem przechodzi do historii.

Przeczytaj także: Beata Kozidrak już po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. Rozprawa trwała zaledwie 10 minut [ZDJĘCIA]

Beata Kozidrak zdradziła jednak, że zarówno u jej boku, jak i u boku jej męża już pojawiły się nowe osoby, dzięki którym ich życie znów nabrało nowych barw. Wraz ze zmianami na polu osobistym, Kozidrak zdecydowała się na zmianę wizerunku. Wokalistka zrezygnowała z długich blond włosów na rzecz czegoś w stylu long boba. Wszyscy chwalili decyzję gwiazdy, która przyzwyczaiła fanów do długich włosów.

Przeczytaj także: Beata Kozidrak emanuje seksapilem u boku nowego mężczyzny. Zobacz jej niesamowitą przemianę [ZDJĘCIA]

Za zmianami w życiu prywatnym nastąpiły również te w życiu zawodowym. W styczniu tego roku Beata Kozidrak pochwaliła się pierwszym singlem zwiastującym muzyczną zmianę wizerunku. Utwór nosi tytuł Bingo i od razu stał się symbolem zmiany, jaka nastąpiła w Kozidrak. Drugi singiel Upiłam się Tobą już określany jest mianem hitu wakacji.

Przeczytaj także: Beata Kozidrak na planie nowego klipu "Upiłam Się Tobą". Wygląda rewelacyjnie! [DUŻO ZDJĘĆ]

Na Instagramie gwiazdy znaleźć można zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej do solowej płyty wokalistki. Beata Kozidrak wygląda bardzo seksownie i wyjątkowo kobieco! Sami zobaczcie.