Jak podał dziś magayzn Party, Beata Kozidrak już jakiś czas temu rozesłała do swoich krewnych i przyjaciół zaproszenia na Wigilię. Gwiazda chce, aby przy jej rodzinnym stole zasiało około dwudziestu osób. Gwiazd już podzieliła zadania między swoich gości: każdy ma przygotoać okolicznościowe, świąteczne danie. To jednak nie wszytsko. Gwiazda poprosiła bowiem też krewnych o to, żeby zadbali o rozrywkę. Każdy na przygotować utwór, którzy wykona przy choince Beaty Kozidrak:

„Gwiazda podzieliła już wigilijne zadania. Ona sama przygotowuje m.in. karpia, a jej przyjaciółka ze Szwecji, Kasia, potrawy w stylu skandynawskim. Jak się dowiedzieliśmy, zaproszenie na kolację wigilijną dostał też były mąż gwiazdy, Andrzej Pietras.” 

Beata Kozidrak - jak spędzi święta Bożego Narodzenia?

To właśnie informacja o zaproszeniu dla Andrzeja Pietrasa jest najbardziej zaskakujące. W końcu mówiło się, że od rozwodu byli małżonkowie nie żyli w zbyt dobrych stosunkach. Z okazji świąt wokalistka chciałaby jednak naprawić relacje z byłym mężem, która ostatnio mocno się popsuła. Czy były mąż Beaty Kozidrak przyjmie od niej zaproszenie na święta?

„Wigilia to wyjątkowy czas, więc mam nadzieję, że je przyjmie. A korzystając z okazji, chcę wszystkim życzyć świąt, które łączą, a nie dzielą!” – podsumowała wątek Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras  - jakie mają relacje?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spotkali się już ostatnio podczas trasy zespołu Bajm, obchodzącego 40-lecie działalności. Wokalistka i jej były mąż jeszcze nieraz będą mieli okazję wspólnie pracować. Z racji na jubileusz Bajmu zaplanowano bowiem jest kilka wielkich, multimedialnych koncertów w największych halach w Polsce. Mamy nadzieję, że przy okazji świąt byli małżonkowie zapomną o dawnych krzywdach i skupią się na promocji jubileuszowej trasy zespołu Bajm! Bardzo im tego życzymy na Boże Narodzenie ;-)