Beata Pawlikowska chce wkrótce znów wziąć ślub. Znana dziennikarka i pisarka, która ma na koncie jedno nieudane małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim, zdradziła, że powoli się już gotowa, by wyjść za mąż za swojego nowego partnera, Danny'ego Murdocka.

Rozmawialiśmy ostatnio z Dannym i zgodziliśmy się, że nie byłby to najgorszy pomysł, by się pobrać. Ja dziś nie mówię "nie" - wyznała w "Fakcie".

53-letnia podróżniczka ujawniła jednak, że jej ślub z Amerykaninem na pewno nie odbędzie się w ciągu najbliższych miesięcy.

- Na razie jesteśmy zajęci, bo ja piszę nową książkę, a Danny pracuje w ogrodzie - wyjaśniła w rozmowie z dziennikiem.

Kim jest Danny Murdock - partner Beaty Pawlikowskiej?

Historia miłości Beaty Pawlikowskiej i jej partnera to niemal gotowy materiał na scenariusz komedii romantycznej. Autorka bestsellerowych poradników i książek podróżniczych poznała Amerykanina w... dżungli w Ameryce Środkowej. Wybranek pisarki, Danny Murdock, to pochodzący z Nowego Jorku prawnik. Po nagłej stracie pracy postanowił naładować baterie z dala od domu i udał się w wyprawę do Belize. Pawlikowska wspomina pierwsze spotkanie z Dannym w następujący sposób:

- Nie wiedziałam, jak mam zacząć rozmowę. Więc podeszłam i zapytałam, czy aparat, którym robi zdjęcia, to leica – zdradziła Beata w jednym z wywiadów.

Beata Pawlikowska i Danny Murdock pod koniec stycznia świętowali drugą rocznicę swojego związku.

Zobacz zdjęcia Beaty Pawlikowskiej i jej partnera w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Znajomi nie dają im szans