Polityczna przyszłość Beaty Szydło rozstrzygała się na oczach całej Polskie wczoraj, w czwartek, 7. grudnia 2017 roku. Najpierw rano, w Sejmie odbyło się głosowanie nad wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło, które było inicjatywą Platformy Obywatelskiej. Ostatecznie większością głosów zostało ono odrzucone. Dla PiS było to jedynie formalność, bo już kilka godzin potem, późnym wieczorem, dowiedzieliśmy się o rezygnacji pani premier ze swojego stanowiska. Jednocześnie okazało, że kandydatem PiS na premiera jest dotychczasowy faworyt do tego stanowiska, Mateusz Morawiecki.

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI obiektem memów po zmianie fryzury! Co ma z tym wspólnego Andrzej Duda? [GALERIA]

Powołanie nowego premiera i podejście Beaty Szydło było dla wielu internautów okazją do przypomnienia żartów i memów z byłą panią premier w roli głównej. W memach, które bez problemu można znaleźć na Facebooku, Tritterze i Instagramie, internetowi żartownisie śmieją się nie tylko z jej suwerennych (?) decyzji, lecz także z zachowań, wypowiedzi oraz żakietów, którymi Beata Szydło potrafiła niekiedy nieźle zaskoczyć! Pamiętacie jej słynny żółty żakiet ze szczytu Rady Europejskiej w Rzymie? A ten w kolorze śliwkowym ze spotkania z Kanclerz Angelą Merkel?

CZYTAJ TEŻ: DODA w prokuraturze, a internauci zaszaleli. Zobacz memy inspirowane zatrzymaniem Dody przez policję! [MEMY]

Czy te memy z Beatą Szydło są równie śmieszne jak uszczypliwości pod adresem Roberta Lewandowskiego po zmianie koloru włosów czy Dody tuż po zatrzymaniu ją przez prokuraturę? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)