Beata Tadla i Jarosław Kret nadal są w szczęśliwym związku? Prezenter pogody, który odpadł w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami 2018", kolejny raz zaskakuje wyznaniami na temat swojej relacji z dziennikarką. Tym razem Kret postanowił dosadnie skomentować serię głośnych doniesień na temat ich rozstania.

- Nie rzuciłem Beaty! Dalej jesteśmy w związku, tylko dla wielu osób z boku wygląda on na niekonwencjonalny. Jak wszyscy mamy chwile radości i ciche dni - powiedział Jarosław Kret w rozmowie z magazynem "Party".

O komentarz w tej sprawie magazyn poprosił też oczywiście samą zainteresowaną, czyli Beatę Tadlę. Dziennikarka nadal nie ma zbyt wiele do powiedzenia w kwestii swojego życia uczuciowego.

Skupiam się teraz na synu, tańcu i pracy - rzuciła krótko Tadla.

Tadla i Kret wciąż razem?

Jak więc widać, szeroko komentowany przez internautów temat rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta to nadal otwarta kwestia. Myślicie, że dziennikarze rzeczywiście mogli opacznie zrozumieć słowa pogodynka o tym, że "oboje małą własne mieszkania i własne życia"? Miejmy nadzieję, że wkrótce ostatecznie dowiemy się, co to wszystko tak naprawdę oznacza.