Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się - jako pierwszy tę zaskakującą informację podał w środę wieczorem"Fakt". Gazeta w swoim artykule powołuje się na wypowiedź prezentera pogody, której ten udzielił podczas treningu do pierwszego odcinka na żywo "Tańca z Gwiazdami". Zapytany o radzenie sobie z zazdrością wobec partnerki, która spędza teraz dużo czasu na sali z tancerzem Janem Klimentem, odpowiedział:

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje - powiedział Kret.

"Fakt" przyznaje, że choć pogodynek nie potwierdził jednoznacznie swojego rozstania z Beatą Tadlą, to co do tego nie mają jednak żadnych wątpliwości wspólni znajomi pary.

Są już dla siebie jak obce osoby. Nie widać między nimi żadnych ciepłych uczuć - powiedzieli gazecie.

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 2018 Beata Tadla: Jak długo jest z Jarkiem Kretem? Tego o niej nie wiedzieliście!

Beata Tadla i Jarosław Kret zerwali ze sobą?

Beata Tadla i Jarosław Kret w środę wieczorem, czyli chwilę po opublikowaniu szokującego artykułu, pojawili się prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Co ciekawe, na czerwonym dywanie pozowali osobno oraz w towarzystwie swoich tanecznych partnerów z "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarze mieli tam pierwszą okazję zapytać ich o komentarz na temat rzekomego rozstania. Oboje wyglądali na bardzo zaskoczonych pytaniami redaktorów.

Coś takiego! Jeszcze nie czytałam, pozwoli pan, że przeczytam - wyznała zmieszana Tadla w rozmowie z Plotkiem.

- "Fakt" donosi, tak? Aha... No dobra, to jak tak donoszą, to trudno, to ich problem. Co mam powiedzieć? Ja nie czytam tego, nie słyszałem tego, także nie mogę tego komentować. Ja się z nią rozstałem? Bećka, gdzie jesteś? Gdzieś tu jest - skomentował wyraźnie rozbawiony Kret.

Myślicie, że Jarosław Kret i Beata Tadla naprawdę się rozstali? Dużo zdjęć pary, w tym te najnowsze z konferencji Polsatu, znajdziecie w naszej GALERII >>>