Dziś rano pojawiała się informacja, że o Kryształową Kulę w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami” powalczą dziennikarze telewizyjni Beata Tadla i Jarosław Kret, którzy już od kilku lat są parą. Zarówno dla Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy od 2013 roku tworzą udany związek, występy w hitowym "Tańcu z Gwiazdami" będą wielkim powrotem do świata show-biznesu. W końcu para od jakiegoś czasu mało pokazuje się publicznie. Również w telewizji widać ich coraz mniej. Taneczny format Polsatu ma szansę zmienić tę tendencję i przypomnieć widzom o istnieniu Tadli i Kreta.

Beata Tadla i Jarosław Kret w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak podaje magazyn „Party” zaproszenie Beaty Tadli i Jarosława Kreta do udziału w "Tańcu z Gwiazdami" może oznaczać także nowe zmiany w ich życiu zawodowym. W końcu nieraz zdarzało się, że gwiazda występująca w show, po jego zakończeniu przechodziła do stacji, w której był emitowany. Wystarczy wspomnieć choćby Paulinę Chylewską, która zaledwie w kilka miesięcy po występie w "TzG" rozpoczęła pracę właśnie w telewizji Polsat. Również Rafał Maślak zaistniał na antenie Polsatu po tym, jak wziął udział w tanecznym show.

CZYTAJ TEŻ: EWA ZAKRZEWSKA Będzie pierwszą uczestniczką nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Czy podobna sytuacja czeka Beatę Tadlę i Jarosława Kreta?

Będziecie trzymać kciuki za Beatę Tadlę i Jarosława Kreta w "Tańcu z Gwiazdami"? My już nie możemy się doczekać ich tanecznych występów!