Beata Tadla parodiuje Małgorzatę Rozenek? Dziennikarka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie postanowiła wybrać się na urlop wraz z synem, Janem. Jako że na wakacjach ma dużo wolnego czasu, postanowiła zażartować ze zdjęcia Małgorzaty Rozenek i odtworzyć je w nieco mniej wystylizowanej wersji. O jakie zdjęcie chodzi? Modę na zdjęcia dziewczyn leżących na podłodze, z włosami ułożonymi w serca zapoczątkowała w 2015 roku Kendall Jenner, sprawiając jednocześnie że jej zdjęcie stało się najlepiej lajkowanym postem w tym roku. Kilka dni temu fotografię odtworzyła Małgorzata Rozenek, pozując w sypialni w seksownej czarnej sukience. Beata Tadla też postanowiła pokazać swoją wersję fotki, jednak podeszła do tego z większym dystansem i humorem.

Beata Tadla jak Małgorzata Rozenek 

Beata Tadla dodała zdjęcie, na którym leży na trawie, a włosy niedbale rozłożyła wokół głowy. Do fotografii dołączyła podpis, przez który nie ma wątpliwości, do czyjego zdjęcia tym samym chciała nawiązać:

"Podobno coś takiego jest na czasie, moja wersja non-glamour" - napisała Tadla.

Fanki od razu zasypały Beatę Tadlę pochlebnymi komentarzami i pochwaliły ją za dystans do siebie. Jak myślicie, co na to Małgorzata Rozenek?

Zobaczcie porównanie zdjęć Tadli i Rozenek w GALERII -->